Mirësevini në

ZHIRON HOTEL

Hotel Zhiron eshte nje hotel ne Vlore anes detit qe ju fton per te kaluar pushimet tuaja. Dhomat tona treshe dhe katershe me televizor dhe ajer te kondicionuar do ti gjeni me pamje nga deti dhe nga mali. Restoranti yne ju mundeson shijen e ushqimeve tradicionale dhe atyre mesdhetare duke servirur ushqime te fresketa te detit.

Oborri me lulishte me një pamje të mrekullueshme nga deti është vëndi perfekt për të shijuar mëngjesin apo darkën dhe pse jo,edhe nje koktej të servirur nga bari jashtem i hotelit.

DHOMAT TONA

Dhomë treshe

Ajër i kondicionuar, Wi-Fi, Tv, balkon , peshqirë....

Dhomë Katërshe

Ajër i kondicionuar, Wi-Fi, Tv, balkon , peshqirë....

Kuzhina Jonë

Bar & Restorant

Kontaktoni

VENDI I DUHUR PER PUSHIME !

JENI TE MIREPRITUR